پنجشنبه, 26 مهر 1397
Home  >  محصولات نیروگاه های تولید پراکنده
نیروگاههای تولید پراکنده مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
يكشنبه ، 2 آذر 1393 ، 08:00

دیزل ژنراتور

شرکت فن آوران صانع شرق با عنایت به توان علمی کارشناسان زبده شاغل در این شرکت و همچنین بهره مندی از امکانات گسترده فنی و مهندسی و مالی موجود در این مجموعه توانسته است ضمن ایجاد ارتباط مستقیم و موثر با معتبرترین شرکتهای سازنده موتور ژنراتورهای دیزلی و کوپلرهای با سابقه جهانی نسبت به اخذ تفاهم نامه های همکاری دو جانبه و اخذ نمایندگی های انحصاری از ایشان در سطح کشور و خاور میانه اقدام نماید.

خدمات شرکت صانع شرق در بخش موتور ژنراتورهای دیزلی به قرار ذیل می باشد:

· تأمین بدون واسطه دیزل ژنراتورهای اصلی از سازندگان معتبر جهانی از جمله شرکتهای CUMMINS, PERKINS, CATER PILLAR, MTU, VOLVO

· نصب و راه اندازی دیزل ژنراتورها و انجام پروژه های کوچک و بزرگ نیروگاهی

· ساخت تابلوهای ATS, AMF و پارالل با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری میکرو کنترلرهای ساخت شرکتهای DSE, COMAP, KOHSE

· ارائه خدمات گسترده پس از فروش و تأمین قطعات یدکی اصلی

· بهره برداری از پروژه ها و آموزش اپراتوری و مهندسی کارشناسان

· تأمین تجهیزات و ساخت کانوپی، کانتینر جهت بی صدا نمودن دیزل ژنراتورها ( Super Silent ) و همچنین ساخت شاسی جهت سیار نمودن دیزل ژنراتورها ( Mobile Diesel Generator )


 

 

موتور ژنراتورهای گازسوز

· شرکت صانع شرق ضمن اخذ تفاهم نامه انحصاری احداث 1000 مگاوات نیروگاه CHP با وزارت نیرو و اجرای پروژه های بزرگ و کوچک نیروگاهی در سطح کشور توانسته است در عرصه تولید انرژی به عنوان یکی از شرکتهای پیشگام شناخته شود.

· این شرکت با بهره گیری از توان مهندسی، بازرگانی و مالی مجموعه توانسته است خدمات گسترده ای را در انجام EPC پروژه های نیروگاهی تا سطح 25 مگاوات به مشتریان خود ارائه دهد.

· شرح خدمات شرکت صانع شرق:

خدمات مشاوره

خدمات EPC پروژه

ردیف

شرح خدمات

ردیف

شرح خدمات

1

امکان سنجی پروژه های نیروگاهی

1

طراحی ساختمانی و الکتریکال نیروگاه

2

انجام مطالعات اولیه مهندسی و تهیه طرح توجیهی

2

تأمین ماشین آلات، موتور ژنراتورها و توربینهای گازسوز

3

انجام مطالعات اتصال به شبکه

3

نصب و راه اندازی نیروگاه و اتصال نیروگاه به شبکه سراسری

4

ارائه پرفورمای ارزی و ریالی

4

ساخت تابلوهای حفاظت و کنترل و اتوماسیون (DCS ) و فیدرهای 20 کیلو ولت با آخرین استانداردهای وزارت نیرو

5

طراحی کامل نیروگاه با قابلیت CHP

5

آموزش پرسنل در سطح مهندسی و اپراتوری

6

ارائه خدمات پس از فروش بلند مدت 15 ساله

7

انجام تعمیرات اساسی و اورحال واحدهای نیروگاهی

8

تأمین مالی پروژه ها (Finance ) در قالب قراردادهای BOO & BOT

 

 

انرژی های تجدید پذیر

· معرفی خدمات حوزه انرژی های تجدید پذیر

شرکت صانع شرق همگام با پیشرفت تکنولوژی های تولید برق و نیاز روز افزون کشور به استفاده از انرژیهای تجدید پذیر اقدام به فعالیت در زمینه های فناوریهای نوین تولید انرژی (نیروگاههای تجدید پذیر) می نماید.

· خدمات قابل ارائه در قالب نیروگاه خورشیدی

شرکت صانع شرق با انجام مجموعه فعالیتهایی از قبیل طراحی، تامین تجهیزات، نصب، تست و راه اندازی نیروگاههای فتوولتاییک در رنج 50 کیلووات تا 1 مگاوات را به صورت کلید در دست در حوزه کاری خود قرارداده و آمادگی همکاری خود را با شرکتها و سرمایه گذاران متقاضی احداث چنین نیروگاههایی اعلام می نماید.

· خدمات قابل ارائه در زمینه بازرگانی

این شرکت با توجه به سابقه و پتانسیل بالای بازرگانی خود و دارا بودن نمایندگیهای متعدد از سازندگان مطرح دنیا اقدام به تامین تجهیزات مرتبط با پروژه های خورشیدی از جمله سلولهای خورشیدی مورد استفاده در ساخت پانلهای خورشیدی، پانلهای خورشیدی مورد استفاده در نیروگاهها، اینورترهای خورشیدی، باتریهای خورشیدی و کلیه تجهیزات مورد استفاده در پروژه های خورشیدی با بهترین کیفیت و مطلوبترین قیمت می نماید.

· مولدهای خورشیدی خانگی

طرح مولدهای خورشیدی خانگی یکی از طرح های وزارت نیرو در جهت حمایت از پروژه های خورشیدی و فرهنگ سازی استفاده از انرژی خورشیدی در تامین برق مشترکین خانگی می باشد. شرکت صانع شرق آمادگی ارائه خدمات مربوط به نصب این مولدها برای مشترکان خانگی را دارا می باشد.

· نیروگاههای بادی

انجام EPC پروژه های نیروگاه های بادی و ارائه خدمات بهره برداری و آموزش در دو سطح مهندسی و اپراتوری و همچنین تامین مالی پروژه ها در غالب قراردادهای BOT


آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 3 آبان 1395 ، 08:08
 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست