پنجشنبه, 26 مهر 1397
Home  >  درباره ما
درباره ما مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر   
چهارشنبه ، 16 اسفند 1391 ، 06:13

شركت فن آوران صانع شرق از شركتهاي زير مجموعه گروه مهام شرق با همت گروهي از متخصصين و با هدف گام برداشتن در راه توسعه صنعت برق كشور و دستيابي به تكنولوژيهاي برتر و خودكفايي در تاريخ 1/3/85 به ثبت رسيد و مجوز تأسيس آن از سازمان صنايع ومعادن اخذ گردید. در سال 86 با توجه به امكانات و ظرفيتهاي موجود و به كارگيري كادر مجرب، تجهيزات لازم و در اختيار داشتن آزمايشگاه QC در زمينه تست تابلوها، اين شركت موفق به اخذ پروانه بهره برداري جهت توليد سالانه 1000 دستگاه انواع تابلوهاي LV ،MV و ساخت 30 دستگاه پستهاي برق مدولار، موبايل، متعارف و كمپكت بر اساس معتبرترين استاندارهاي جهاني گرديد.

در حال حاضر علاوه بر تأييد صلاحيت به عنوان سازنده تابلوهاي فشار ضعيف ثابت و فشار متوسط ثابت و كشويي، تابلوهاي حفاظت و كنترل از سوي سازمان توانير، صلاحيت اين شركت در پايه 3 رشته برق به عنوان پيمانكار مورد تأييد قرار گرفته است.

عقد قرارداد انحصاری انتقال دانش فنی و بومی سازی ساخت تابلوهای فشار متوسط ثابت و کشویی تا سطح ولتاژ 36 کیلوولت همچنين تابلوهای LV , MCCبا شرکت LS Industrial Systems کره جنوبی توسط شرکت صانع شرق از جمله اقدامات مهمی است که در سال 89 توسط این شرکت به انجام رسیده است.

انجام طرحهاي خاص از جمله ساخت اولين پست سيار 230 کیلوولت GIS در سطح خاور ميانه و اولين پست مدولار سيار 230 کیلوولت AISو نيز توليد و صادرات پستهاي سيار به كشورهاي همسايه از افتخارات اين شركت مي باشد. ضمن آنکهتنوع پروژه های اجرا شده توسط این شرکت و ایده های بکار گرفته شده در آنها ، اين شرکت را به کسب عنوان واحد نمونه در سال های 86 ,87و 89 در استان خراسان و واحد صادر کننده نمونه استانی در سال 89 نائل گردانيد. توفيق به دريافت گواهی تحقيق و توسعه از سازمان صنايع و معادن در سال 87 و تقديرنامه های متعدد از سازمان های دولتی و مشتريان خصوصی بخشی از افتخارات و دلگرمی های اين شرکت به ادامه مصمم راه در آينده و ايفای نقش کليدی در پروژه های ملی و منطقه ايست.

اهم فعاليت هاي اين شركت به شرح ذيل مي باشد:

· ساخت پست هاي سيار، مدولار تا سطح ولتاژ 230 کیلوولت

· ساخت انواع پست های کمپکت تا سطح ولتاژ 36 کیلوولت

· ساخت تابلوهاي فشار ضعيف، فشار متوسط ثابت و كشويي تحت لیسانس شرکت LSIS کشور کره جنوبی

· ساخت تابلوهاي برق فشار متوسط و فشار ضعيف جهت طرح های خاص مورد نياز در صنايع مختلف

 

آخرین بروز رسانی مطلب در چهارشنبه ، 23 بهمن 1392 ، 05:53
 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست